Організація харчування дітей

04.Жов.2023

Багато з нас пам’ятають той неповторний аромат кухні, який зустрічав при вході в дитячий садок. Хтось з жахом згадує манну кашу на сніданок, а хтось шукає на просторах інтернету рецепт запіканки або омлету «як в дитячому садку». Харчування в ДНЗ, дитяче меню, страви і продукти, які в нього входять — одна з турбот батьків, які … Продовжити читання “Щоденне меню”

Детальніше
07.Лис.2022

Усі знають: сік — продукт корисний. Він збагачує організм мінеральними речовинами, вітамінами, органічними кислотами. Звичайно, ідеальний варіант — це фреш. На жаль, не завжди можна знайти час, щоб потішити себе свіжоприготованим напоєм. Ось і йдемо за користю до найближчого супермаркету. Але далеко не кожен сік із пакету дійсно йде на користь. Більшість соків одержують або … Продовжити читання “Як правильно вибрати сік для дитини?”

Детальніше
07.Лис.2022

7 великих та обов´язкових “ні” Не примушувати. Зрозуміємо і запам’ятаємо: харчове насильство-одне з насильств над організмом і особистістю, яке приносить шкоду і фізичну, і психічну. Якщо дитина не хоче їсти, значить, їй в даний момент їсти не потрібно! Якщо не хоче їсти тільки щось визначене, значить, не потрібно саме цього! Ніякого примусу в їжі! Ніякого … Продовжити читання “Як не треба годувати дитину”

Детальніше
07.Лис.2022

Повноцінне й правильно організоване харчування вдома має велике значення для розвитку дитини. Їжа є джерелом енергії,необхідної для діяльності всіх органів і систем і „будівним матеріалом”, зростаючого покоління.     Багато батьків прагнуть вдома доповнити харчування дітей жирною і солодкою стравою, а також нагодувати перед сном повним домашнім обідом. Це не приносить дитині користі. В дитячому … Продовжити читання “Харчування дітей вдома після перебування їх в дошкільному закладі”

Детальніше
08.Сер.2022
Детальніше